Ples Dětského domova V Kralupech

V sobotu 9. února 2019 v prostorách hotelu Sport v Kralupech nad Vltavou se uskutečnil 1. ples Dětského domova a Školní jídelny a tím byla založena nová tradice a nová forma setkání všech přátel dětského domova. O celovečerní zábavu se postarala místní kapela (Markéta Vagnerová a Ladislav Hovorka), která měla bohatý a rozmanitý repertoár. Úvodní předtančení patřilo dětské taneční skupině FIT FOR YOU a po ní následovala laserová show skupiny LOS GONGLOS, která předvedla efektní zážitky.
Po oficiálním zahájení plesu, taneční parket se naplnil přítomnými hosty. Večer byl plný zábavy, smíchu a přátelských setkání. V deset hodin na podium vystoupila paní Magdalena Stýblová s písni Aleluja v české verzi. O půlnoční překvapení se postarali sami zaměstnanci dětského domova, kteří předvedli senzační taneční kousek, za což si vysloužili dlouhotrvající potlesk. Po celý večer se bezmála sto dvacet hostů skvěle se bavilo.
Tradice plesu bude zachovaná jako příležitost pro setkání všech přátel, příznivců, sponzorů, zaměstnanců a bývalých svěřenců Dětského domova a Školní jídelny v Kralupech nad Vltavou.
Touto formou děkujeme všem sponzorům za materiální podporu, vedení města Kralupy nad Vltavou za finanční dotaci, firmám a podnikatelům za hmotné věci věnované do tomboly a všem hostům za účast a přátelskou atmosféru.

Děkujeme a příští rok na stejném místě

Za celý kolektiv Dětského domova a Školní jídelny
Mgr. Elena Demianová
ředitelka

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*

Wordpress Themes -