Yearly Archives: 2011

Poděkování sponzorům

Doba Vánoční je dobou, kdy jednotliví lidé, ale i celé firmy a společnosti nás oslovují a dávají nám různé dárky pro děti, potřebné věci pro chod zařízení a další sponzorské dary. Touto cestou chceme poděkovat všem našim sponzorům, kteří nás v této době podporují a pomáhají nám vytvořit pro děti krásné Vánoce. Velké díky patří především Radiu Kiss a Obchodnímu centru „U Fajtů“, kteří
Číst více »


Vánoce u nás

Na Vánoce jsme se samozřejmě připravovali jako v každé rodině. Den před Štědrým dnem jsme nazdobili stomeček i pokoje, udělali jsme si bramborový salát na štědrovečerní večeři a také jsme koukali na pohádky v televizi. Na Štědrý den jsme nazdobili slavnostně stůl na večeři, nazdobili jsme i stoly cukrovím, ovocem a večer jsme všichni usedli k štědrovečerní tabuli.


Pečení cukroví

Před Vánoci jsme ještě museli napéct další druhy cukroví. Dařilo se nám, posuďte sami.


Radost dětem

Před Vánoci jsme se zúčastnili vánočního odpoledne pro děti z dětských domovů v Průmyslovém paláci v Praze v Holešovicích. Tento projekt s názvem „Radost dětem“ byl pod záštitou patronek projektu předsedkyně poslanecké sněmovny Parlamentu ČR paní Miroslavy Němcové a herečky Daniely Kolářové.


Bruslení

Během víkendu se děti opět vypravily na zimní stadion na veřejné bruslení, aby si užily zimního sportování.