Yearly Archives: 2013

Beachpřehazovaná

Děti se zúčastnily jako každoročně beachpřehazované, která se konala v Ládví. Soutěžilo celkem 16 Dětských domovů. Naše družstvo bojovalo jako o život, děti se dostaly do semifinále. Družstvo vybojovalo krásné druhé místo, ale jenom o kousíček jim uteklo první. Kluci dostali medaile a krásný ovocný dort.


Poděkování

Jménem našeho Dětského domova bychom chtěli poděkovat všem lidem i organizacím, které nám během roku a zvláště teď před Vánoci pomáhají, jak finančními tak i věcnými dary. Velké díky patří i studentům Dvořákova Gymnázia v Kralupech nad Vltavou, kteří pro naše děti uspořádali benefiční odpoledne. Všem moc DĚKUJEME!!!!!


Mikulášská v Tescu

Po sobotním obědě jsme jeli do Tesca Postřižín, kde se konala Mikulášská besídka. Akci připravil oddíl Upírci – Přátelé přírody. Besídka byla určena pro malé děti zaměstnanců Tesca. Jelikož jsou naše děti již větší, pomáhaly s přípravou soutěží a malovaly dětem různé motivy na obličej.


Muzikál „Casanova“ a DD Cup

S dětmi jsme navštívili divadlo Brodway, kde jsme shlédli muzikál „Casanova“ v hlavní roli s Josefem Vojtkem. Po představení proběhlo vyhlášení celoroční soutěže DD Cupu, pořádané Dětským domovem v Dolních Počernicích. Naše děti se umístily až na 48. místě.


Kluci v akci 3 – palačinkový dort

Tentokrát se kluci rozhodli vyrobit k svačině palačinkový dort – dělali dva druhy, s karamelem a ořechy a pomerančovou polevou.