Monthly Archives: Prosinec 2016

Vánoční turnaj v beachpřehazované

Dne 18. 12. jsme si užili parádní neděli v Beachklub Ládvi. Zahráli jsme si nejen proti známým sportovcům, ale také s nimi. Přinesli jsme krásné čtvrté místo. Děti dostaly dárky, sladkosti a občerstvení. Nešlo o výkon, ale o to, abychom se sportem společně bavili.


Přípravy na Vánoce

V sobotu 17. prosince v našem domově zavonělo cukroví a v doprovodu koled se zdobil vánoční stromek. Děti společně s vychovatelkami pekly a zdobily vánoční cukroví. Koledy se postaraly o sváteční a kouzelnou atmosféru. Čekáme a těšíme se na Vánoce.


Rozsvícení stromku Kozomín

Náš Dětský domov byl pozván na rozsvícení stromku v obci Kozomín. Občané Kozomína připravili úžasné pohoštění pro děti: vánoční cukroví, chlebíčky, dortíky, teplý čaj, gulášek atd… Na náměstí obce děti recitovaly a zpívaly koledy. Pro děti a občany Kozomína byl připraven pestrý program s rytíři, ohnivou show, králem, anděli atd… Nechyběl ani živý Betlém. Po rozsvícení stromku byly dětem předány dárky, které pro ně
Číst více »


Mikuláš v Tescu

Jako každým rokem se konala mikulášská nadílka v Tescu Úžice a pro děti byl připraven bohatý program s Mikulášem, Andělem a Čertem. Děti zpívaly koledy a recitovaly Vánoční básně. Od společnosti TESCO děti dostaly sladkosti, hračky a ovoce. Děti byly velmi spokojené z bohaté nadílky.